Kontakta oss

Youmi hjälper gärna till.

Vi finns tillgängliga för frågor, svåra som enkla. Kontakta någon av våra medarbetare. Eller mejla via formuläret nedan.

Kontaktinformation


Medarbetare

Benjamin Selvani

Administratör
Direkt:
08-400 226 60
Mobil:
076-002 58 60
E-post:
benjamin.selvani@youmi.se

Christoffer Finn

Konsultchef
Direkt:
08-400 226 55
Mobil:
076-002 58 65
E-post:
christoffer.finn@youmi.se

Elias Egnell

Konsultchef
Direkt:
08-400 226 58
Mobil:
076-002 58 68
E-post:
elias.egnell@youmi.se

Emil Rothammar

Konsultchef
Direkt:
08-400 226 54
Mobil:
076-002 58 64
E-post:
emil.rothammar@youmi.se

Erik Westlund

Konsultchef
Direkt:
08-400 226 52
Mobil:
076-002 58 62
E-post:
erik.westlund@youmi.se

Frida Rydberg

Konsultchef
Direkt:
08-400 226 56
Mobil:
076-002 58 66
E-post:
frida.rydberg@youmi.se

Georg Madisson

Konsultchef
Direkt:
08-400 226 55
Mobil:
076-002 58 65
E-post:
georg.madisson@youmi.se

Ludvig Cederteg

Konsultchef
Direkt:
08-400 226 57
Mobil:
076-002 58 67
E-post:
ludvig.cederteg@youmi.se

Olivia Strömberg

Konsultchef
Direkt:
08-400 226 59
Mobil:
076-002 58 69
E-post:
olivia.stromberg@youmi.se

Robin Willgert

Konsultchef
Direkt:
08-400 226 53
Mobil:
076-002 58 63
E-post:
robin.willgert@youmi.se

Karta

Kontaktformulär