Kontakta oss

Youmi hjälper gärna till.

Vi finns tillgängliga för frågor, svåra som enkla. Kontakta någon av våra medarbetare. Eller mejla via formuläret nedan.

Kontaktinformation


Medarbetare

Christoffer Finn

Konsultchef
Direkt:
08-400 22 655
Mobil:
076-00 25 865
E-post:
christoffer.finn@youmi.se

Elias Egnell

Konsultchef
Direkt:
08-400 22 658
Mobil:
076-00 25 868
E-post:
elias.egnell@youmi.se

Emil Rothammar

Konsultchef
Direkt:
08-400 22 654
Mobil:
076-00 25 864
E-post:
emil.rothammar@youmi.se

Erik Westlund

Konsultchef
Direkt:
08-400 22 652
Mobil:
076-00 25 862
E-post:
erik.westlund@youmi.se

Frida Rydberg

Konsultchef
Direkt:
08-400 22 656
Mobil:
076-00 25 866
E-post:
frida.rydberg@youmi.se

Nicole Gjärling

Konsultchef
Direkt:
08-400 22 655
Mobil:
076-00 25 865
E-post:
nicole.gjarling@youmi.se

Oskar Paulsson

Konsultchef
Direkt:
08-400 22 657
Mobil:
076-00 25 867
E-post:
oskar.paulsson@youmi.se

Robin Willgert

Konsultchef
Direkt:
08-400 22 653
Mobil:
076-00 25 863
E-post:
robin.willgert@youmi.se

Karta

Kontaktformulär